Siparişleriniz, onaylandıktan sonra 1 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Firmaya uzaklığına göre de kargo şirketi,kargoya bağlı herhangi bir aksi durum olmadığı sürece,1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

*Kampanya döneminde siparişleriniz 3 iş günü içerisinde kargolanır.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

havale/eft ödemelerinizde sipariş ismi ile ödeme isminiz aynı değil ise onaylanma süreci gecikebilmektedir,bu durumları ortadan kaldırmak için sipariş numarasını ödeme yaptığınızda açıklama kısmına eklemeniz gerekmektedir.

aktifyasa.net on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Tüm kullanıcılar üyelik işlemlerini gerçekleştirdikleri anda satış sözleşmesini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Satış Sözleşmesi 

Aktifyasa ile Müşteri arasındaki Sanal Ortamda  Satış Sözleşmesidir.
Madde – 1 
İs bu sözleşmenin konusu, satıcının, alıcıya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satısı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanunun; Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır. 
Madde – 2 
 SATICI BILGILERI
Sevdiye Bayrak aktifyasa.net
Mail info@aktifyasa.net
Telefon +90 (551) 051 31 99
Madde – 3 
 ALICI BILGILERI 
Tüm üyeler: 
Aktifyasa mağazası aktifyasa.net’a üye olup alışveriş yapan tüm alıcılar. (Bundan sonra alıcı veya müşteri olarak anılacaktır).
Madde – 4 
 SÖZLESME KONUSU VE ÜRÜN BILGILERI: 
Mal/Ürün veya Hizmetin; Türü, Miktarı, Marka/Modeli, Rengi, Adedi, Satış Bedeli ve Ödeme Sekli, sitede belirtildiği gibi olup, bu vaatler alıcıya bildirilmeden değişiklik gösterebilmektedir.

Madde – 5 
 GENEL HÜKÜMLER 
5.1 – ALICI, Madde 4te belirtilen sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme sekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.  
 5.2 – Sözleşme konusu ürün, yasal 30 günlük süreyi asmamak koşulu ile her bir ürün için alıcının yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde alıcı veya gösterdiği adresteki kişi veya kuruluşa teslim edilir. 
5.3 – Sözleşme konusu ürün, alıcıdan başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kurulusun teslimatı kabul etmemesinden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. 
5.4 ” SATICI , sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile birlikte teslim edilmesinden sorumludur. 
5.5 – Sözleşme konusu ürünün teslimatı için is bu sözleşmenin elektronik ortamda onaylanmış olması ve satış bedelinin alıcının tercih ettiği ödeme sekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. 
5.6 – Ürünün tesliminden sonra alıcıya ait kredi kartının alıcının kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kurulusun ürün bedelini SATICI ya ödememesi halinde, ALICI kendisi veya satış sözleşmesinde belirttiği kişi veya kuruma teslim edilmiş olan ürünü 3 işgünü içinde SATICI ya göndermek zorundadır. Böyle bir durumda nakliye giderleri alıcıya aittir. 
 5.7 – SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu alıcıya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde alıcı siparişinin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcının siparişi iptal etmesi halinde, SATICI 7 gün içinde alıcıya ait kredi kartı fişinin iptali ve ilgili tutarın alıcının hesabına iade edilmesi konusunda ilgili banka nezdinde girişimde bulunur ve yapılan işlem elektronik posta aracılığı ile ALICI ya bildirilir. Böyle bir durumda ilgili bankadan kaynaklanan gecikmelerden dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. 
5.8 – ALICI ve/veya ALICI nın teslimat yapılması istediği kişi ve/veya kurumlara teslim edilmiş olan ürünlerin arızalı veya bozuk olması durumunda, gerekli onarım işleminin yapılması için ilgili ürün veya ürünler SATICI ya, ALICI tarafının teslim aldığı tarihten başlayarak 7 gün içinde gönderebilir ve nakliye giderleri SATICI tarafından karşılanır. Böyle bir durumda 7 günlük sürenin dolması halinde, ALICI teslim almış olduğu ürünü ilgili kargo ücretini ödeyerek satıcıya ulaştırmalıdır.
5.9- Is bu sözleşme, alıcı tarafından elektronik olarak onaylandıktan(üyelik gerçekleştirildikten sonra) info@aktifyasa.net adresine ulaştırıldıktan sonra geçerlilik kazanır. 
 Madde – 6 
CAYMA HAKKI: 
Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (14) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkinin kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI ya faks veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 7. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Bu hakkin kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen ürünün SATICI ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin ALICI nın kredi kartı hesabına iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafındaki aksaklıklardan dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. Satış faturasının aslinin gönderilmemesi durumunda katma değer vergisi ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilmez. Cayma hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI ya aittir. Ayrıca,  Gıda takviyesi ürünleri ALICI ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakki kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb) ve Hür türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkinin kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
Alıcı, kombin kampanyası adı ya da kurgusu içerisinde yer alan birden fazla ürünü kampanyalı satın alıp, aldığı ürünlerden sadece bir adedini iade edemez. Eğer iade etmek istiyorsa kombin kampanya kapsamında aldığı tüm ürünleri iade olarak göndermelidir. Kombin kampanyasında tekli ürün iade gönderimi bulunmamaktadır.  

Kapıda Ödeme Seçeneği ile yapılan alışverişlerde kargonun teslim alınmaması durumunda kargo ücretinin ALICI tarafından SATICIYA geri iade edilmesi konusunda ALICI yükümlüdür.İade edilmemesi durumunda SATICI zararının ALICI tarafından Tazmin edilmesi için ALICI hakkında Yasal haklarını kullanmakta özgürdür.
Madde – 7
İADE POLİTİKASI 
Alıcı, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren yedi (14) gün içinde iade hakkına sahiptir. İade hakkinin kullanılabilmesi için bu süre içinde SATICI ya telefon veya elektronik posta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış ve ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Bu hakkin kullanılması halinde, 3. kişiye veya Alıcıya teslim edilen ürünün SATICI ya gönderildiğine dair kargo teslim tutanağı örneği ile satış faturası aslının iadesi zorunludur. Ayrıca ALICI SATICI dan İADE TALEP FORMU ve MÜŞTERİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ talep ederek ıslak imza ile imzalamalı ,söz konusu ürünler bu belgeler ile birlikte kargolanmalıdır. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedelinin ALICI nın kredi kartı hesabına iade edilmesi için SATICI ilgili banka nezdinde girişimde bulunur. Ürün bedelinin iadesinde banka tarafındaki aksaklıklardan dolayı SATICI sorumlu tutulamaz. Satış faturasının aslinin gönderilmemesi durumunda katma değer vergisi ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilmez. İADE hakki nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI ya aittir. Ayrıca,  Gıda takviyesi ürünleri ALICI ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun değildir.
Bu sebeple ambalajı açılmış ürünlerde İADE kabul edilmemektedir
Madde 8
FATURALANDIRILMA VE ÖDEMELERE İLİŞKİN POLİTİKA
FATURALANDIRILMA:
Tüm Siparişleriniz için faturalarınız , sipariş tarihinden itibaren 7 gün içerisinde sipariş esnasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize E-Fatura olarak gönderilecektir.
ÖDEMELERE İLİŞKİN POLİTİKA:
A- Online kredi/banka kartı ile yapılan ödemeler: Bu ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde ödeme sipariş esnasında gerçekletirilecek olup ödeme sonrasında satın alınan ürünler 1-3 iş günü içerisinde kargoya SATICI tarafından teslim edilecektir.
B-Kapıda Ödeme: Bu ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde sipariş olusturulma tarihinden itibaren 1-3 iş günü içerisinde sipariş edilen ürünler SATICI tarafından kargoya teslim edilecek olup, Ödeme Sipariş Tesliminde ALICI Tarafından Kargo personeline yapılacaktır.

Madde 9
 YETKİLİ MAHKEME: 
Is bu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI nın veya SATICI nın yerleşim yerindeki TÜKETICI MAHKEMELERI yetkilidir. Siparişin elektronik ortamda onaylanması durumunda, ALICI iş bu sözleşmenin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılır

HERBALIFE NEDİR?

Herbalife, Amerikan menşeili tescilli bir markadır. Herbalife, 1980 yılında besin takviyesi ürünleri ile yüksek kalite standartlarına sahip bir marka olarak doğdu. O zamandan beri, marka istikrarlı ve aşamalı olarak büyüdü ve dünyada besin takviyeleri satan ve dağıtan ilk firma olan pazarda lider bir referans haline geldi.

ÜRÜNLERİNİZ GÜVENLİ Mİ?

Tüm Herbalife ürünleri, ürünlerin imalatında ve üretiminde kullanılan bileşenlerin en yüksek kalitede olmasını ve yasal standartlara uygun olmasını sağlamak için bağımsız laboratuvarlarda değerlendirilmektedir.

HANGİ ÜRÜNERİ VARDIR?

Ünlü Formul 1 Shakeler, Protein Barlar, Formul 1 Barlar, Herbalife Çay gibi  geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz. ve daha birçok ürün burada keşfedilebilirsiniz.

Ayrıca, yaklaşık bir ay boyunca diyet yapmak için önerilen tüm ürünleri içeren Sağlıklı Kahvaltı gibi bazı kemer sıkma paketlerine sahibiz.

NEDEN UCUZ FİYATLARA SAHİPSİNİZ?

Maliyetleri düşürmemize ve sonuçta müşteriye iletilen maliyetleri azaltmamıza olanak tanıyan hiçbir tesisimiz veya büyük bir işgücümüz yok. aktifyasa.net’da teknolojiye ve zamanın gelişimine inanıyoruz, bu yüzden işlerimizin çoğu web sitesi üzerinden yapılıyor.

HERBALIFE ÜRÜNLERİNİ NASIL KULLANABİLİRİM?

Öncelikle, bir Herbalife ürününü alma veya kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

FORMÜL 1 SHAKE NASIL İÇİLİR

Formul 1 Shake, kahvaltı ve akşam yemeği için günde iki kez içilmelidir. Kilonuzu göz önünde tutmayı tercih ediyorsanız veya fazla kilo vermeyi, sadece kahvaltı için Formula 1 Shake’ı kullanabilirsiniz. Formul 1 shake su, yağsız süt veya kısmen yağsız süt ile içebilirsiniz. Kalori alımının su ya da kısmen yağsız sütü baz olarak kullanma arasında değişiklik gösterdiğine dikkat edin. Kahvaltıda yarım süt, akşam yemeğinde su kullanmak iyi bir fikirdir. 250 ml, bir karıştırıcı  veya bir bardak içine 2 yemek kaşığı katın. 
    Şiddetle sallayın ve … lezzetli shake in tadını çıkarın!


Mümkün olduğunda, tokluğumuza iyi bir katkı sağladığı ve çok düşük kalorili olduğu için bir parça meyve ile karıştırın. Bize sadece ihtiyacımız olan tüm besinleri sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çok fazla enerji ve canlılık verir.

SİPARİŞİM NASIL GÖNDERİLECEK?


Tüm siparişler, Yurtiçi Kargo ile tüm Türkiye’ye gönderilir.

SİPARİŞİMİN TESLİM SÜRESİ NEDİR?

Öğleden önce verilen tüm siparişler aynı gün içerisinde işleme alınacak ve gönderilecektir. Yurtiçi Kargo tüm Türkiye’ye ortalama 2-3 gün içerisinde teslimi sağlamakta.